METATRON HUNTER

NEJMODERNĚJŠÍ BIOREZONANČNÍ KONTROLA ZDRAVÍ

Udělejte si Vy nebo Vaši blízcí celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Nejvyspělejší přístroj Metatron odhalí v těle nemoci i parazity. S kupónem získáte kompletní NLS-kontrolu organismu přístrojem METATRON Hunter.

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: http://centrummediciny.cz/produkt/diagnostika-metatron/
Obvyklá cena za vyšetření je 7000 Kč, ale pravidelně připravujeme mimořádnou 78% slevu, kdy vyšetření stojí 1499 Kč, více info na webu.

Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

Kompletní NLS-kontrola organismu přístrojem METATRON Hunter.

 • nejmodernější biorezonanční kontrola zdraví, která rychle a přesně odhalí příčinu vašich zdravotních problémů, např. parazity, viry, bakterie a patogeny
 • naše 3 pobočky jsou tu pro Vás již 8 let – garance kvality
 • neinvazivní a bezbolestné biorezonanční vyšetření v příjemném prostředí Centra medicíny nejlepší biorezonanční přístroj
 • tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě!
 • voucher platí 5 měsíců od zakoupení na všech našich provozovnách!Skenování se provádí prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.

Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní příčiny problémů, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech. Skenování probíhá v automatickém módu a poté přecházíme do manuálního režimu.
Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

 • zkontrolujeme váš zdravotní stav
 • lokalizujeme patologická ložiska
 • vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • zjistíme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Jak to probíhá?

 • Kontrola orgánů nebolí, a je bezpečná. Provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.
 • Skenování se provádí vsedě, klient se nesvléká a není prosvěcován. Jedná se o biorezonanci, která je nejdříve automaticky spuštěna a poté přecházíme do manuálního režimu. Každý náš odborný konzultant pak prochází jednotlivé orgány, které jsou zobrazeny na monitoru a vysvětluje vše klientovi.

Klient po celou dobu skenování vše vidí na velkém monitoru před sebou. Na konci sezení dostane každý klient vytištěnou zprávu zobrazenou i graficky.

Jak to funguje?

Biorezonance Metatron Hunter byla původně vyvinuta pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Stav orgánu vyhodnocuje tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu. Každý orgán a každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače a mohou být zobrazeny jako graf. Každý patologický proces má svůj charakteristický graf. Na rozdíl od jiných metod dokáže METATRON Hunter odhalit i skrytá stadia onemocnění, která ostatní přístroje nemusí vůbec rozpoznat.

Metatron Hunter nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem!

V průběhu skenování zobrazí Metatron Hunter na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn pak oblast prozkoumá ještě detailněji. METATRON Hunter je nejen světovou špičkou v systému nelineární analýzy, ale umožňuje i terapii. Výrobce získal již v 31 zemích světa včetně Německa, Velké Británie a Kanady akreditaci dle normy ISO 9001:2000.

Prevence je základ

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu, tedy vrozenou dispozici. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.

Pokud máte problém se zaplacením nebo s objednávkou kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme : info@centrummediciny.cz

Hodnocení klientů z předchozí akce :

Na vyšetření je nutné si předem zakoupit voucher na www.centrummediciny.cz, bez zakoupeného voucheru není možné se objednat.

Podmínky této speciální akce

 • S kupónem získáváte biorezonanční kontrolu přístrojem METATRON Hunter s následnou konzultací zjištěných výsledků. Cca 60 minut. (Přesná délka sezení závisí na aktuálním zdravotním stavu a nelze ji odhadnout dopředu.)
 • Kupón lze uplatnit v Daily Fitness Metropole Zličín (Metropole Zličín 5. vchod., ul. Řevnická 121/1, Praha 5, nebo Daily Fitness Vyšehrad – Praha 4 (ulice 5. května 65/1640 mezi 8. a 9. vchodem)
 • Rezervace předem telefonicky na 602 601 117 v pracovní dny od 9.00 do 15.00
 • Pro objednání je nutné sdělit číslo voucheru!

Iridologie a reflexologie

Vyzkoušejte za akční cenu tři metody tradiční medicíny, které dokáží odhalit, co vás trápí – Iridologii, reflexologii plosek nohou i kontrolou jazyka! Za pouhých 599 Kč můžete díky revoluční metodě, iridologii, přijít na příčinu vašeho fyzického trápení!

Kontrola zahrnuje

 • Celkem 3 ošetření: Iridologie z oční duhovky, reflexologie plosek nohou a kontrola stavu jazyka
 • Odhalí váš zdravotní stav
 • Bezbolestná a efektivní kontrola

Iridologie je metoda, která patří do oblasti tradiční čínské medicíny. Spočívá v kontrole celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun, které se nachází v oční duhovce. To, co je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla. Oční duhovka je vlastně aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém.

Čím větší je degenerace orgánu, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologií se dá odhalit oslabení orgánů, chorobných stavů od těch akutních až po chronické. Je to metoda, pomocí které lze rozpoznat potenciál pro vznik choroby dříve, než si klient uvědomí, že je něco v nepořádku.

Reflexologie plosek nohou

Reflexologie je stará několik tisíc let a je založena na myšlence, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to pravděpodobně cestou nervových propojení. Celý lidský organismus, každou jeho část, lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků.

 • Mačkáním nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně při terapii léčit příslušný orgán nebo část těla: posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.
 • Reflexní terapii je pak vhodné aplikovat prakticky při jakýchkoliv potížích, od onemocnění dýchacích cest, přes únavu, nespavost, alergii, lupenku, bolesti kloubů, problémy se zažíváním, po bolesti hlavy, selhání funkce život nedůležitých orgánů (ledviny, játra, srdce, plíce, slinivka), poruchy lymfatického systému, rakovinu.
 • Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují, při chronických potížích, tam, kde léčba chemickými preparáty není vhodná, nebo v případech, kdy je organismus oslaben dlouhodobým užíváním léků.

Diagnostika podle jazyka

Současně s kontrolou tepu patří diagnostika jazyka k základním vyšetřením tradiční čínské medicíny. Vzhled povlaku na jazyku udává informace o stavu „šťávy“ a určuje druh onemocnění, zda se jedná o povrchové nebo hluboké zasažení organismu. Dříve lékaři při vyšetření pacienta prohlíželi nejprve jazyk. Dnes prohlížejí jazyk jen výjimečně, nejčastěji v případě podezření na infekční choroby, aby potvrdili diagnózu stanovenou jiným způsobem. Jazyk je rozdělen na několik částí, které odpovídají příslušným orgánům. Díky barvě, povlaku, prasklinám, rýhám a dalším znakům je pak stanovena diagnóza.

 • Diagnostika podle jazyka se od ostatních diagnostických postupů liší v několika bodech: Barva jazyka téměř vždy odráží skutečný pacientův stav. Je to proto, že tělo jazyka a barva povlaku jazyka jsou relativně neovlivnitelné krátkodobými či nedávnými ději.
 • Topografie jazyka je dána obecně platnou dohodou, že různé oblasti na jazyku odpovídají různým orgánům. V porovnání s ostatními technikami je relativně objektivní. Propojením těchto tří unikátních diagnostik, které se vzájemně doplňují, vznikne přesná diagnóza pacientova stavu.
 • Díky iridologii se zároveň klient dozví i onemocnění, která mu teprve hrozí a jak se jim dá vyhnout, případně je zmírnit.

Jak probíhá kontrola?

Iridolog posvítí baterkou, vyfotí obě vaše oči. Tato metoda je bezbolestná a není nijak nepříjemná.

Pak následuje rozbor oční duhovky, panenky i očního bělma, iridolog Vám ukáže fotku Vašeho oka a vysvětlí Vám která značka, co znamená aby jste i Vy když se podíváte do zrcadla porozuměli všem značkám které se v průběhu života ve Vašem oku ukazují. Pak proběhne kontrola jazyka, reflexologie plosky nohy a následná konzultace, můžete se tedy zeptat na Vše, co Vás trápí a náš iridolog Vám poradí, jak upravit stravu, co naopak do stravy zařadit. Iridolog určí celkový zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů, aktuálního zdravotního stavu a možných budoucích obtíží. Na základě kontroly vám odborník doporučí použití bylinek, nebo přírodních doplňků stravy. Vše pak záleží pouze na Vás. U této procedury se nedá časově určit délka sezení, protože je individuální a nelze předem odhadnout. Při vážném zjištění Vám iridolog může doporučit návštěvu lékaře.

Iridologie nenahrazuje klasické lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem! Vyšetření neprovádí doktor, jelikož u tohoto vyšetření je spíše nutná znalost Tradiční čínské medicíny. Všichni naši Iridologové neabsolvovali pouze rychlý kurz, ale jsou absolventi čtyřletého studia Školy přírodní medicíny.

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: www.centrummediciny.cz , kdy kontrola stojí 599 Kč, více info na webu.