JAKÉ AKTIVITY MŮŽETE NAVŠTÍVIT?

Kartu MultiSport lze využít na širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit. U nás můžete kromě časově neomezeného vstupu do Posilovny a Relaxace navštívit také lekce Aerobiku, Body&Mind, Spinningu a lekce ve Funkčním sále.

JAK ČASTO MŮŽETE KARTU VYUŽÍT?

Kartu MultiSport můžete využít na jednu z výše uvedených aktivit za jeden den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem Fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem Fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší MultiSport karty.

DALŠÍ NÁVŠTĚVY

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartičkou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho Fitness centra. Bez dokladu ani bez kartičky MS není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.

REZERVACE

Rezervaci na první lekci můžete provést telefonicky na čísle 261 174 320, případně můžete napsat na email recepce-vysehrad@dailyfitness.cz . Při Vaší první návštěvě Vám vytvoříme na recepci účet na Vaše jméno a vytiskneme Vám Vaše rezervační údaje (jméno a heslo). Další rezervace si tak budete moct dělat sami pomocí našeho internetového rezervačního systému (https://www.dailyfitness.cz/vysehrad/rozvrhy-a-rezervace/). Podmínkou vytvoření rezervace je složení rezervačního kreditu ve výši ceny jedné lekce, kterou chcete rezervovat. Další podmínky a pravidla fungování našeho rezervačního systému naleznete zde – odkaz na: https://www.dailyfitness.cz/vysehrad/rozvrhy-a-rezervace/jak-si-rezervovat-lekce/

REZERVAČNÍ SYSTÉM A E-SHOP

Následně po Vaší první návštěvě, kde proběhne evidence do systému a vyzvednete si Vaše rezervační údaje se již můžete přihlásit do internetového rezervačního systému. V případě, že si na recepci nedoplníte rezervační kredit, případně Vám bude stržen storno poplatek, můžete bez problémů využít našeho e-shopu a doplnit si rezervační kredit z pohodlí Vašeho domova. Náš e-shop můžete navštívit kliknutím na následující odkaz: https://www.dailyfitness.cz/vysehrad/e-shop/.

DALŠÍ VÝHODY

slevy či volné vstupy na akce pořádané naším Fitness centrem