Posilovna

Nabízíme cvičení v prostorné posilovně na ploše 200 m² s nejmodernějšími stroji Technogym. Posilovna skýtá jak aerobní zónu s běžeckými pásy, steppery a šlapadly, tak i posilovací část s kvalitním vybavením pro každého klienta. K dispozici jsou samozřejmě kvalifikovaní osobní trenéři, kteří Vám připraví tréninkové plány nebo Vás povedou pravidelným tréninkem. Fitness najdete na Vyšehradě v budově Kongresového centra na straně od hotelu Holiday Inn v Praze 4.

SESTAVENÍ TRÉNINKOVÉHO PLÁNU

Máte v plánu změnit svůj životní styl? Chtěli byste se naučit chodit, cvičit a běhat tak, aby vám to přinášelo jen samé bonusy a nepoškozovalo to vaše zdraví? Rádi by jste zhubli pár kilogramů, nebo se připravili na nějaký konkrétní běžecký závod? Brání vám v tom, abyste začali, nedostatek času či jiné výmluvy?

Tak to jsem člověk pro vás! Nabízím vám sestavení tréninkového plánu na míru, jenž bude zohledňovat vaše časové možnosti i vaši fyzickou kondici.

OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní tréninky jsou připravovány a řízeny dle nejnovějších tréninkových metod tak, aby umožnily bezpečně a efektivně dosáhnout vytyčených cílů. Naší prioritou je individuální přístup všech trenérů, kteří Vám rádi pomohou vytvořit fungující tréninkový program přesně podle Vašich přání a potřeb.

Cvičení s osobním trenérem je úplně jiné než jakýkoliv trénink, který jste kdy dělali sami. Získáte tréninkového partnera, jehož jediným úkolem je vás motivovat a zajistit výsledky, jaké chcete.

Bez ohledu na to, zda chcete nabrat svalovou hmotu, zlepšit svůj golfový švih, vylepšit si čas v příštím maratónu nebo prostě jen zhubnout a cítit se lépe, naši osobní trenéři vám dokážou pomoci. Můžeme vám pomoci i s tréninkem po zraněních nebo s prevencí zdravotních problémů.

U nás vždy najdete osobního trenéra, který vám poradí s vašimi tréninkovými problémy. Máme osobní trenéry s odbornými znalostmi ve všech oblastech, týkajících se těla a zdraví. Kromě svých rozsáhlých zkušeností a kvalitního vzdělání také neustále sledují nejnovější poznatky a trendy ve svém oboru.