Již pár měsíců má naše mobilní aplikace zbrusu nový vzhled a nově v ní naleznete i rozvrhy a rezervace upravené pro mobilní telefony a tablety. Absolutní novinkou je možnost rezervovat se na lekce, které jsou již zaplněné. V případě, že dojde k uvolnění místa, přijde Vám informační email, o uvolnění místa na lekci, o kterou máte zájem. V tu chvíli je na Vás jestli si lekci zarezervujete a uvolněné místo obsadíte nebo se rozhodnete se lekce nezúčastnit.

Na Google Play a AppStoru ji najdete pod názvem „Daily Fitness Praha“.

Nyní již máme v aplikaci 3 naše pobočky a proto je důležité abyste se po instalaci aplikace ZAREGISTROVALI. Do registrace vstupte přes tlačítko „Přihlásit se“ na úvodní obrazovce a pak zmáčkněte tlačítko „Zaregistrovat“.

Při registraci si vyberte pobočku, kam chodíte cvičit. Jestli ale chcete být aktuálně informován i o dění v našich dalších pobočkách, tak si je zvolte taky. To je čistě na Vás. Nepovinnou položkou formuláře je datum narození. Ten je tam pouze proto, že bychom se v den Vašich narozenin rádi přidali ke gratulantům a prostřednictvím věrnostního programu Vás potěšili nějakým dárečkem.

Po registraci se můžete pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla, které v registraci vyplníte, do aplikace přihlásit a začít tak naplno využívat věrnostní program.

No, a jestli jste tohle zvládli dočíst až do konce, tak se dozvíte, že za Vaše úsilí Vás čeká první odměna! Tou je jeden vstup zdarma do relaxace. Tento vstup po úspěšné registraci naleznete v sekci „Věrnostní program“ – „Vouchery“.

Tak ať Vám naše mobilní aplikace dobře slouží ;o)