Od února si každou středu můžete v 16:45 užít kvalitní lekci Hormonální jógové terapie s certifikovanou instruktorkou Blankou Janíčkovou. 

Koncept Hormonální jógy (HYT) vytvořila Dinah Rodrigues. Jde o sestavu cviků, které vychází jak z jógy, tak z tibetských technik práce s energií. Dinah ji vytvořila s cílem zlepšit ženám kvalitu jejich života. Mnoho žen má problémy způsobené hormonální nerovnováhou. Ať je to již bolestivá, silná nebo nepravidelná menstruace, akné či premenstruační syndrom. To jsou potíže, které nás často provázejí dlouhou částí života, naučili jsme se s nimi žít a mylně se domníváme, že se nedají změnit. 

Sestava obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce hormonů a na jejich harmonizaci. V důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy. Pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost. Pomocí praktikování cviků HYT se zvyšuje a vyrovnává hladina hormonů, především estradiolu, takže pomáhá v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních onemocnění.

Category