Od 15.6. se můžete těšit na velkou novinku v našich skupinových lekcích VXN Workout. Tyto taneční lekce budou probíhat každé úterý od 19:00 a neděli od 20:00 pod vedením kvalitní tanečnice Hanky Švecové.

A co to VXN je?

VXN Workout (Vixen Workout) je taneční fitness program, který pochází
z Miami. Jeho zakladatelkou je Janet Jones. Taneční program s posláním toho ukázat ženám a dívkám, že je v nich mnohem víc, než samy v sobě dokáží leckdy vidět, spojení a utváření komunity žen díky společné lásce k pohybu a tanci.

Lekce VXN Workoutu jsou vedeny v příjemném přítmí sálu se světelnou atmosférou evokující taneční parket. Budete se cítit jakohvězda
na tanečnímparketu
a zároveň se nebudete bát na lekcích odvázat. To díky originálním tanečním choreografiím a moderním hudebním remixům. Probuďte v sobě svou Beyoncé, Rihannu nebo J.Lo. V lekcích VXN Workoutu uvolníte všechny své emoce, skvěle si zatančíte a navíc můžete spálit od 400 až 1000 kalorií! Navíc se budete potkávat s dalšími skvělými ženami, co milují tanec a navzájem se podporují – silné, zdravé a sebevědomé ženy.

Lekce VXN Workoutu  trvají zpravidla 55 minut a skládají se z úvodní části (intro), zahřívací části (warm up), taneční části (dance peak and low) a závěrečné části (cool down).

Promo video…..

Category
Write a comment:

*

Your email address will not be published.