Vážené klientky, 

do léta zbývá ještě dost času. Připravili jsme pro Vás nejoblíbenější a nejvíce funkční zeštíhlující / SLIM procedury za TOP skvělé ceny a také NOVINKU.

Velmi rádi s vámi nastavíme dle potřeby ideální balíček přímo na míru.

Pro jakékoliv dotazy nebo objednání se, mě prosím kontaktujte přes email romana.dyntrova@dailyfitness.cz nebo telefonicky 605999909

VACU SHAPE  je pohybový podtlakový systém., který pomáhá odbourávat a spalovat tuky v problémových partiích. Je také účinný v boji proti celulitidě. Přijďte si zacvičit v našem VacuShape v Praze-Zličíně a naši fitness trenéři se Vám budou rádi věnovat a také Vám odborně poradí. VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Zvláštním rysem této komory je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. To dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí.

Doporučujeme navštěvovat 2 – 3x týdně

10 x VACU SHAPE 799 Kč

BODY WRAPS SLIM je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy, detoxikaci a zpevnění pokožky. Již po PRVNÍ kúře garantujeme úbytek 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla. Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. Nová směs umí již bojovat proti tukům. Klinicky testováno! Již 4 roky v Daily Fitness s úžasnými výsledky.

V případě více procedur, doporučujeme navazovat v období 7 – 10 dní  

1 x BODY WRAPS 1.490 Kč

3 x BODY WRAPS 3.999 Kč

NOVINKA ZA TOP CENU!

KRYOLIPOLÝZA S RADIOFREKVENCÍ přístrojem BTL je bezbolestná liposukce zmražením.  Kryolipolýza je zcela převratná, protože její účinky a výsledky jsou srovnatelné s klasickou liposukcí, na rozdíl od jiných neinvazivních metod hubnutí. A ačkoliv je kryolipolýza tak účinná, ponechává si své nesporné výhody oproti klasickým chirurgickým liposukcím.
Kryolipolýza je nechirurgická, bezbolestná a neporušuje celostnost pokožky. Vědecké studie prokázaly, že již po první proceduře liposukce zmražením (kryolipolýza) se množství podkožního tuku sníží min. o 25 % a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců. Navíc oproti ostatním způsobům liposukce je úbytek tuku ihned pozorovatelný u každého jedince a tukové buňky jsou trvale pryč.

TOP CENA JEDNÉ PARTIE JE  550 Kč  – při jednom sezení lze udělat dvě i více partií těla.

Opakování stejné partie doporučujeme po 3 – 4 týdnech. Při kryo u různých partií není potřeba dělat rozestupy.

PHOTON THERMA WAVE Inovativní zařízení Photon Therma Wave vzniklo na základě výzkumů taiwanských a korejských vědců a je založené na dvou principech. Redukce vlivem dlouhovlnného infračerveného záření. Vibrace paprsků dalekospektrálního vlnového záření. Tyto revoluční technologie umožňují efektivní a trvalé hubnutí, regeneraci těla, ale i uvolnění nervového systému energetickým vyvážením organismu.

10 x PHOTON THERMA WAVE 749 Kč

Doporučujeme navštěvovat 2 – 3x týdně (velmi často klientky využívají po proceduře VACU SHAPE)

Category
Write a comment:

*

Your email address will not be published.