V sobotu 11. června 2022 se v prostorách fitness centra Daily Fitness Zličín v Praze uskutečnila soutěž v silovém trojboji v přátelském duchu. Pořadatelé z PowerHouse Collective tak navázali na úspěch jejich předcházející soutěže, která se konala 11. prosince 2021. Na prosincové akci se shromáždilo celkově 19 soutěžících a přibližně 30 diváků. Za přesně půl roku stihli nalákat o 13 závodníků více, zařídili, že se do prostoru fitness centra dostali diváci zdarma, zajistili si tím přibližně o 40 diváků více než předtím, a také mimo jiné obstarali obstojné množství sponzorů, kteří jim poskytli hodnotné ceny pro výherce, soutěžící i diváky a kteří pomohli i se samotným průběhem soutěže.

Trojboj, který probíhal celý den, započal dřepem, pokračoval bench-pressem a skončil mrtvým tahem. Na každou z disciplín měli všichni soutěžící tři pokusy a do jejich výsledku se započítával ten nejtěžší uznaný. Nakonec se jejich total přepočítal na body koeficientem Reshel a my tak měli na světě vítězku – Michaelu Zemánkovou.

Všichni, kteří se akce zúčastnili, si pochvalovali skvělou organizaci a úžasnou atmosféru, která při zvedání panovala. Soutěžící se vzájemně podporovali a mohly tak padnout úžasné váhy s více než padesáti osobními rekordy. Celkově se na trojboji zvedlo neuvěřitelných 13.330 kg! 

Fotografie z akce zde...

Category
Write a comment:

*

Your email address will not be published.