Připravili jsme pro vás další lekci Kick boxu a to každé pondělí a středu od 17:45 s Ludˇkem Procházkou. Luděk je amatérský zápasník muay thai od 2004 a držitel licence trenéra muay thay C.M.T.A. od 2012,licence rozhodčí C.M.T.A. 2015. Máte se na co těšit.

Vyzkoušejte si nejlepší Bojovou arénu v Praze. Trénovat můžete sami nebo na vybraných skupinových lekcích od Boxu, Kick boxu a MMA. Vstup do těchto prostor je v rámci vstupu do posilovny.

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY s Michalem, Vaškem a Martinou ÚNOR 2019′ Termíny ceremoniálů: Všední dny od 18:15 11.2., 20.2., 21.2., 25.2., 27.2., 28.2. NOVĚ!!! Víkend  23.2. od 15:00

Vždy je důležité začít správně cvičit pod kvalitním vedením. Proto  byste neměli zapomínat na osobní trenéry. Náš tým posílila dáma Anna Slavíčková.

Postupně rozšiřujeme náš trenérský tým. Už nyní se v posilovně můžete potkat s novým osobním trenérem Lukášem Blaškem. Využijte jeho služeb a splňte si svůj cíl.

Náš nový trenér Milan Michalík si vzal pod sebe nové skupinové lekce, abyste si pod jeho vedením pořádně dali do těla. Nově tak můžete cvičit ve středu TRX od 17:00, Kruhový trénink od 7:15 a v úterý od 18:30 a v neděli od 18:00 Cross Gym.

Volejte sláva. Právě jsem pro vás otevřeli nejmodernější a nejúžasnější sportovní hřiště pod Sluncem. V novém Gymu 2 najdete unikátní možnosti posilování a způsoby jak se dostat do kondice. Bojová aréna vás posadí na zadek už při vstupu. Boxerský ring, klec MMA, boxovací pytle všech rozměrů, luxusní podlaha pro boj na zemi to vše na…

Od února si každou středu můžete v 16:45 užít kvalitní lekci Hormonální jógové terapie s certifikovanou instruktorkou Blankou Janíčkovou.  Koncept Hormonální jógy (HYT) vytvořila Dinah Rodrigues. Jde o sestavu cviků, které vychází jak z jógy, tak z tibetských technik práce s energií. Dinah ji vytvořila s cílem zlepšit ženám kvalitu jejich života. Mnoho žen má problémy způsobené hormonální nerovnováhou. Ať je…