Také ve čtvrtek můžete své tělo protáhnout a zpevnit na odpolední lekci Pilates od 17:00 s Hankou Víškovou. Pilates je skvělá metoda, která propojuje balanční cvičení s posilováním.

Piloxing je jedna z inovativních cvičebních metod, která si i u nás nachází příznivce. Tento sport spojuje v jedno dva zdánlivě nespojitelné – pilates a box. Proto se stává velmi populární u žen, protože díky tomuto cvičení si udržují…

V sobotu 23.10. bude z organizačních důvodů zrušena lekce Zumby s Míšou Bičíkovou od 9:00 a lekce Bodystylingu s Renatou Johovou bude přesunuta na 9:00. Děkujeme za pochopení.

Každé úterý byste měli vyzkoušet skvělé Pilates již od 17:00 s Lucií Růžičkovou. Nejen, že se důkladně protáhnete, ale zároveň posílíte střed těla.

Chtěli bychom vám představit novou skupinovou lekci Bodywork Intense, kterou vede každý čtvrtek od 19:00 trenérka Kateřina Skalová.Bodywork je energický funkční trénink na nadupanou hudbu. Trénink probíhá s pomocí stepů,…

V pondělí od 9:00 se vracíme ke klasické lekci, kde se spojuje Aerobik s posilováním. Lekce je tak více aerobní a rozhodně zábavná. To vše pod vedením skvělé Martiny Kozákové.

Od 13.10. se můžete těšit na pravidelnou ranní jógu s Veronikou Legat od 9:00. Veronika často doplňuje klasické ásany o prvky z Pilates, takže se po ránu důkladně protáhnete.

Máme pro vás dobrou zprávu od 7.10. resp. od 16.10. se můžete těšit na pravidelné hodiny Zumby s neskutečně energií nabitou Míšou Bičíkovou. Lekce probíhají ve čtvrtek od 19:00 a…