V říjnu budete mít možnost zatrénovat na TRX s Filipem Krejčím na pravidelné lekci v pondělí od 18:00. Cvičte pravidelně, ať jste imunní proti všem virům.

Od října se vrací výborný trenér a závodník v Kick boxu Luboš Vanka ke svým pravidelným skupinovým lekcím Kick boxu. Aby se vám to lépe pamatovalo má tréninky Kick boxu…

Od října se můžete těšit na novou trenérku Lindu Kovářovou na pravidelném tréninku Tabaty Training každý čtvrtek od 19:00.

Od října budete mít na středeční kruhový trénink od 18:00 nového trenéra Filipa Krejčího. Filip dlouhodobě trénuje aikido a neustále udržuje svoje tělo ve skvělé kondici.

Zveme vás na první a unikátní amatérskou soutěž v Silovém Trojboji 24.10.v Daily Fitness. Jedná se o soutěž pro všechny věkové, váhové, výkonnostní sportovce, kteří si chtějí vyzkoušet svoje silové…

Už to vypadalo, že se to nikdy nestane, ale nakonec to dopadlo, Bára Lišková se vrací po mateřské do našeho rozvrhu. S Bárou budete cvičit každý čtvrtek od 18:00 Body…

Od 24.9. se můžete posunout ve svém tréninku dál díky aktualizované skupinové lekci TRX + kruhový trénink vždy ve čtvrtek od 18:00 s trenérkou Kateřinou Budilovou.

V novém podzimním rozvrhu se vrátila také lekce Pilates každou středu od 17:00. Přijďte se po práci kvalitně protáhnou a zpevnit se Zuzanou Knárovou.