METATRON HUNTER

NEJMODERNĚJŠÍ BIOREZONANČNÍ KONTROLA ZDRAVÍ

Udělejte si Vy nebo Vaši blízcí celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Nejvyspělejší přístroj Metatron odhalí v těle nemoci i parazity. S kupónem získáte kompletní NLS-kontrolu organismu přístrojem METATRON Hunter.

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: http://centrummediciny.cz/produkt/diagnostika-metatron/
Obvyklá cena za vyšetření je 7000 Kč, ale pravidelně připravujeme mimořádnou 78% slevu, kdy vyšetření stojí 1499 Kč, více info na webu.

Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

Kompletní NLS-kontrola organismu přístrojem METATRON Hunter.

 • nejmodernější biorezonanční kontrola zdraví, která rychle a přesně odhalí příčinu vašich zdravotních problémů, např. parazity, viry, bakterie a patogeny
 • naše 3 pobočky jsou tu pro Vás již 8 let – garance kvality
 • neinvazivní a bezbolestné biorezonanční vyšetření v příjemném prostředí Centra medicíny nejlepší biorezonanční přístroj
 • tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě!
 • voucher platí 5 měsíců od zakoupení na všech našich provozovnách!Skenování se provádí prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.

Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní příčiny problémů, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech. Skenování probíhá v automatickém módu a poté přecházíme do manuálního režimu.
Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

 • zkontrolujeme váš zdravotní stav
 • lokalizujeme patologická ložiska
 • vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • zjistíme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Jak to probíhá?

 • Kontrola orgánů nebolí, a je bezpečná. Provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.
 • Skenování se provádí vsedě, klient se nesvléká a není prosvěcován. Jedná se o biorezonanci, která je nejdříve automaticky spuštěna a poté přecházíme do manuálního režimu. Každý náš odborný konzultant pak prochází jednotlivé orgány, které jsou zobrazeny na monitoru a vysvětluje vše klientovi.

Klient po celou dobu skenování vše vidí na velkém monitoru před sebou. Na konci sezení dostane každý klient vytištěnou zprávu zobrazenou i graficky.

Jak to funguje?

Biorezonance Metatron Hunter byla původně vyvinuta pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Stav orgánu vyhodnocuje tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu. Každý orgán a každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače a mohou být zobrazeny jako graf. Každý patologický proces má svůj charakteristický graf. Na rozdíl od jiných metod dokáže METATRON Hunter odhalit i skrytá stadia onemocnění, která ostatní přístroje nemusí vůbec rozpoznat.

Metatron Hunter nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem!

V průběhu skenování zobrazí Metatron Hunter na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn pak oblast prozkoumá ještě detailněji. METATRON Hunter je nejen světovou špičkou v systému nelineární analýzy, ale umožňuje i terapii. Výrobce získal již v 31 zemích světa včetně Německa, Velké Británie a Kanady akreditaci dle normy ISO 9001:2000.

Prevence je základ

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu, tedy vrozenou dispozici. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.

Pokud máte problém se zaplacením nebo s objednávkou kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme : info@centrummediciny.cz

Hodnocení klientů z předchozí akce :

Na vyšetření je nutné si předem zakoupit voucher na www.centrummediciny.cz, bez zakoupeného voucheru není možné se objednat.

Podmínky této speciální akce

 • S kupónem získáváte biorezonanční kontrolu přístrojem METATRON Hunter s následnou konzultací zjištěných výsledků. Cca 60 minut. (Přesná délka sezení závisí na aktuálním zdravotním stavu a nelze ji odhadnout dopředu.)
 • Kupón lze uplatnit v Daily Fitness Metropole Zličín (Metropole Zličín 5. vchod., ul. Řevnická 121/1, Praha 5, nebo Daily Fitness Kongresové centrum- Praha 4 (ulice 5. května 65/1640 mezi 8. a 9. vchodem)
 • Rezervace předem telefonicky na 602 601 117 v pracovní dny  od 9.00 do 15.00
 • Pro objednání je nutné sdělit číslo voucheru!

Přirozené omlazení pleti

Kosmetická akupunktura je speciální odvětví akupunktury zaměřené na přirozené zlepšení vzhledu pokožky tím, že vyhlazuje vrásky. Jedná se o šetrnou, avšak velmi účinnou alternativu k západní kosmetické chirugii, kolagenovým injekcím, dermabrazi a také k medicínské kosmetice, která využívá chirurgických zákroků nebo obrovského množství chemie, jenž zatěžuje ještě více náš, již tak přetížený organismus. Kosmetická akupunktura tedy účinně odstraňuje nebo výrazně zmírňuje příznaky stárnutí kůže přirozenou cestou, a to za zlomek ceny oproti klasickým zákrokům.

Dlouholetá tradice

V Číně má kosmetická akupunktura dlouholetou tradici, provozovala se po staletí a byla jedním z hlavních tajemství krásy bohatých a mocných žen čínské minulosti a nyní je uznávaná po celém světě. Ošetření vrásek akupunkturou – po odlíčení pleti jsou aplikovány akupunkturní jehličky do problémových partií. Jehličky se nechají 20 minut působit a poté jsou vyjmuty. Bonusem této procedury je uvolnění a relaxace vaší mysli a odpoutání se od reality všedních dní. Ve většině případů se dochází na ošetření jednou týdně. Výsledky jsou vidět již při první návštěvě, ale plná léčebná kúra odpovídá 5-10 týdnům. Po sérii základních ošetření stačí docházet na udržovací kúru jednou za tři měsíce.

Jedinečné výsledky

Výsledky léčby jsou okamžité, ale nejsou trvalé, záleží na spolupráci každého klienta a jeho přístupu. Sice je třeba více návštěv, ale oproti botoxu je to zcela přírodní metoda, která do Vás nevpouští žádné jedy a navíc je pro naše klienty cenově dostupná. Kosmetická akupunktura navíc funguje i preventivně a čím dříve se začne s prevencí vzniku vrásek, tím později se nějaké objeví.

Bezprostředně po ošetření může být pleť lehce zarudlá v místech vpichu, ale to během chvilky zmizí. Jinak po ošetření nezůstávají žádné jizvičky ani poranění a klient se tak může hned zapojit do každodenních činností. Ve velice výjimečných případech se může objevit drobná modřina, která brzy zmizí. Mnoho lidí má v podvědomí zafixovaný strach z jehel, ale většina z nich je často velmi překvapena tím, že akupunktura téměř nebolí. Občas je cítit jen drobné píchnutí. Používají se totiž velice tenké jehličky (sterilní, jednorázové), pomocí kterých ošetřujeme vrásky na obličeji.

Ošetření dokáže stimulovat produkci kolagenu a zvyšovat přítok čchi a krve do okolí místa vpichu. Zpevňuje svaly v obličeji, a ten pak vypadá zdravější. Zároveň obnovuje rovnováhu vnitřních orgánů a posiluje oblasti vnitřní slabosti. Kosmetická akupunktura navíc také přináší zlepšení lymfatické a krevní cirkulace a tím podporuje celkovou pohodu.

Hlavní krása člověka vychází z jeho nitra a kosmetická akupunktura pomáhá člověku navrátit vnitřní rovnováhu. Když je tělo ve fyzické rovnováze, teprve potom může být v rovnováze také mysl, a to se pak příznivě odráží i na naší pleti a vrásky začnou mizet.

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: http://centrummediciny.cz/produkt/prirozene-omlazeni-pleti/
Sezení stojí 599 Kč, více info na webu.

Iridologie a reflexologie

Vyzkoušejte za akční cenu tři metody tradiční medicíny, které dokáží odhalit, co vás trápí – Iridologii, reflexologii plosek nohou i kontrolou jazyka! Za pouhých 599 Kč můžete díky revoluční metodě, iridologii, přijít na příčinu vašeho fyzického trápení!

Kontrola zahrnuje

 • Celkem 3 ošetření: Iridologie z oční duhovky, reflexologie plosek nohou a kontrola stavu jazyka
 • Odhalí váš zdravotní stav
 • Bezbolestná a efektivní kontrola

Iridologie je metoda, která patří do oblasti tradiční čínské medicíny. Spočívá v kontrole celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun, které se nachází v oční duhovce. To, co je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla. Oční duhovka je vlastně aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém.

Čím větší je degenerace orgánu, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologií se dá odhalit oslabení orgánů, chorobných stavů od těch akutních až po chronické. Je to metoda, pomocí které lze rozpoznat potenciál pro vznik choroby dříve, než si klient uvědomí, že je něco v nepořádku.

Reflexologie plosek nohou

Reflexologie je stará několik tisíc let a je založena na myšlence, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to pravděpodobně cestou nervových propojení. Celý lidský organismus, každou jeho část, lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků.

 • Mačkáním nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně při terapii léčit příslušný orgán nebo část těla: posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.
 • Reflexní terapii je pak vhodné aplikovat prakticky při jakýchkoliv potížích, od onemocnění dýchacích cest, přes únavu, nespavost, alergii, lupenku, bolesti kloubů, problémy se zažíváním, po bolesti hlavy, selhání funkce život nedůležitých orgánů (ledviny, játra, srdce, plíce, slinivka), poruchy lymfatického systému, rakovinu.
 • Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují, při chronických potížích, tam, kde léčba chemickými preparáty není vhodná, nebo v případech, kdy je organismus oslaben dlouhodobým užíváním léků.

Diagnostika podle jazyka

Současně s kontrolou tepu patří diagnostika jazyka k základním vyšetřením tradiční čínské medicíny. Vzhled povlaku na jazyku udává informace o stavu „šťávy“ a určuje druh onemocnění, zda se jedná o povrchové nebo hluboké zasažení organismu. Dříve lékaři při vyšetření pacienta prohlíželi nejprve jazyk. Dnes prohlížejí jazyk jen výjimečně, nejčastěji v případě podezření na infekční choroby, aby potvrdili diagnózu stanovenou jiným způsobem. Jazyk je rozdělen na několik částí, které odpovídají příslušným orgánům. Díky barvě, povlaku, prasklinám, rýhám a dalším znakům je pak stanovena diagnóza.

 • Diagnostika podle jazyka se od ostatních diagnostických postupů liší v několika bodech: Barva jazyka téměř vždy odráží skutečný pacientův stav. Je to proto, že tělo jazyka a barva povlaku jazyka jsou relativně neovlivnitelné krátkodobými či nedávnými ději.
 • Topografie jazyka je dána obecně platnou dohodou, že různé oblasti na jazyku odpovídají různým orgánům. V porovnání s ostatními technikami je relativně objektivní. Propojením těchto tří unikátních diagnostik, které se vzájemně doplňují, vznikne přesná diagnóza pacientova stavu.
 • Díky iridologii se zároveň klient dozví i onemocnění, která mu teprve hrozí a jak se jim dá vyhnout, případně je zmírnit.

Jak probíhá kontrola?

Iridolog posvítí baterkou, vyfotí obě vaše oči. Tato metoda je bezbolestná a není nijak nepříjemná.

Pak následuje rozbor oční duhovky, panenky i očního bělma, iridolog Vám ukáže fotku Vašeho oka a vysvětlí Vám která značka, co znamená aby jste i Vy když se podíváte do zrcadla porozuměli všem značkám které se v průběhu života ve Vašem oku ukazují. Pak proběhne kontrola jazyka, reflexologie plosky nohy a následná konzultace, můžete se tedy zeptat na Vše, co Vás trápí a náš iridolog Vám poradí, jak upravit stravu, co naopak do stravy zařadit. Iridolog určí celkový zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů, aktuálního zdravotního stavu a možných budoucích obtíží. Na základě kontroly vám odborník doporučí použití bylinek, nebo přírodních doplňků stravy. Vše pak záleží pouze na Vás. U této procedury se nedá časově určit délka sezení, protože je individuální a nelze předem odhadnout. Při vážném zjištění Vám iridolog může doporučit návštěvu lékaře.

Iridologie nenahrazuje klasické lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem! Vyšetření neprovádí doktor, jelikož  u tohoto vyšetření je spíše nutná znalost Tradiční čínské medicíny. Všichni naši Iridologové neabsolvovali pouze rychlý kurz, ale jsou absolventi čtyřletého studia Školy přírodní medicíny.

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: http://centrummediciny.cz/produkt/iridologie/  , kdy kontrola stojí 599 Kč, více info na webu.

Potíže s páteří

Akupunktura je metoda stará tisíce let, přesné datum jejího vzniku se nedá určit. Názory na stáří této léčebné metody se různí. V Číně byla užívána již v době kamenné. Stáří nejstarších nalezených akupunkturních jehel je asi 7000 let a jsou vyrobené z kostí. Akupunktura bývá označována jako nejstarší léčba na světě.

Největší rozkvět akupunktury nastal v Číně v 7. století, kdy se akupunktura stala samostatným oborem čínského lékařství vedle vnitřní medicíny, chirurgie, farmakologie a pediatrie. Rozšiřováním obchodních styků Číny s ostatními zeměmi se začala akupunktura již v 6. století šířit do Japonska a později i do Vietnamu, Indie a dále.
Do Evropy dorazila tato léčebná metoda v 17. století, ale větší rozvoj akupunktury zde nastává až v první polovině 20. století.

S bolestí zad – krční, hrudní nebo bederní páteře se během života potkal snad každý z nás. Mezi tyto bolesti  patří  „civilizační nemoci“ způsobené sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu, nesprávnými pohybovými návyky, dále akutní potíže např. po úrazech a také chronické problémy s páteří. Akupunktura je účinným řešením těchto potíží. Máme výborné výsledky jak s akutními, tak i s chronickými potížemi, často již po prvním sezení bývá citelná úleva. V ordinaci máme klienty  s bolestmi z přetížení, poúrazové stavy, výhřezy meziobratlových plotének, akutní blokády krční, hrudní i bederní páteře a mnohé další. Délka doby potřebné pro sérii akupunkturních sezení závisí na charakteru zdravotních potíží. Náhle vzniklé krátce trvající potíže lze příznivě ovlivnit v několika akupunkturních sezeních. Dlouhodobější potíže vyžadují sérii sezení: jednou týdně většinou po dobu 6-7 týdnů. U vysloveně chronických potíží může být potřebných až 8-10 sezení nebo kratší sérii sezení zopakovat s odstupem 4-6 týdnů.

Rychlost nástupu účinku akupunktury závisí na charakteru potíží a je velmi individuální. Proto níže uvedené informace je nutno považovat za orientační.

U náhle vzniklých krátce trvajících potíží lze zaznamenat účinek do 1-2 dnů. U dlouhodobých potíží se může zlepšení stavu pozorovat po několika dnech, ale i po 2-3 týdnech od zahájení akupunktury. U vysloveně chronických potíží může být významného zlepšení někdy dosaženo až po 4-5 týdnech.

Kdo nemůže podstoupit léčbu akupunkturou?

1) absolutní

 • krvácivé stavy, hemofilie
 • individuální nesnášenlivost
 • akutní psychóza s psychomotorickým neklidem, opilost

Dále jsou zakázány (absolutně kontraindikovány) některé oblasti:

 • nádorově změněná tkáň
 • ozářená tkáň
 • během těhotenství

2) relativní

 • ireverzibilní patologie, zhoubné nádory
 • těžká formy diabetes mellitus, komata aj.
 • ozáření (rtg), chemoterapie – nutno počkat půl roku až rok
 • lokální: kožní, zvl. infekční nemoci, tromboflebitidy, zranění, fraktury atd.
 • nepříznivá interakce s léky: cytostatika, tyreoid. hormony, kortikoidy

Vouchery na uvedené služby zakoupíte zde: http://centrummediciny.cz/produkt/akupunktura-pri-problemech-s-pateri/
Sezení stojí 599 Kč, více info na webu.