Fight aréna

Můžete se těšit na Fight zónu plně připravenou na trénink všech bojových sportů. Naleznete zde ring tzv. “olympijských rozměrů”, který je dominantou celé arény. V ringu stejných rozměrů se boxuje na Olympijských hrách a nejvyšších soutěžích boxu, kickboxu a dalších ringových sportů. Dále je zde tréninková klec pro MMA a velké množství boxerských pytlů a dalšího vybavení pro bojové sporty.

Neváhejte a vyzkoušejte naší Fight arénu

Kickboxing

Kickbox, jeden z nejdrsnějších a nejnáročnějších bojových sportů, který osloví téměř každého.  Kickbox je komplexní bojový sport, který zatěžuje celé tělo a podporuje rozvoj obratnosti, rychlosti, koordinace a síly v celé kráse jeho provedení. Vyzkoušejte naše skupinové lekce nebo osobní trénink s našimi trenéry. Šampióni vyrůstají v pokoře tvrdého tréninku a v ringu vítězí svojí silou a úctou k soupeři.

MMA

Vyzkoušejte naše hodiny s reprezentantem ČR v MMA Jakubem Podpěrou. MMA je nejmladší komplexní bojový sport, který kombinuje zápas na zemi se zápasem v postoji. Jak už název napovídá, jedná se o mix bojových sportů (MMA – Mix Martial Arts) tedy o kompletní rozvoj celého těla v boji v postoji i na zemi.