Cvičení pro děti

Nezapomínejme na ty nejmenší. Skupinová cvičení určená dětem jsou velmi oblíbená. Děti nejen správně procvičí své tělo, ale také se učí spolupracovat v kolektivu. Lekce jsou vedeny lektory a jsou otevřeny celoročně v pravidelných termínech. Vámi vybranou lekci můžete navštívit kdykoliv. Každá lekce je jiná, tudíž se nemusíte bát, že vstoupíte do již otevřeného – běžícího kurzu.

Sál určený pro dětská cvičení je plně vybaven potřebnými pomůckami a naše milé lektorky mají mnoho báječných nápadů, jak vaše děti zabavit a vykouzlit jim úsměv na tváři.


Cvičení s miminky  3 – 12 měsíců

termín:
STŘEDA od 10:45
(Helena Farabauerová)
NEDĚLE od 10:30 (Helena Farabauerová)

U těchto nejmenších kojenců se snažíme formou říkanek a básniček spojených s pohybováním dětskýma ručičkama a nožičkama procvičit jejich motoriku a poskytnout jim další podněty ke zdárnému a zdravému vývoji.

Cvičení rodičů s dětmi  1 – 4 roky (chodící děti)

termín:
STŘEDA od 10:00
(Helena Farabauerová)
PÁTEK od 10:00 (Alžběta Daňková)

Chodící děti od roku a výš potřebují trénovat chůzi, postupně i běh. Podlézat, přelézat, přeskakovat, přecházet to vše se mladší učí a starší trénují složitější varianty (skákání, házení atd.) Celá hodina je vedena formou her.

Nedělní dětské řádění 1 – 5 let (chodící děti)

termín:
NEDĚLE od 11:15
(Helena Farabauerová)

Ideálně pro chodící děti, pro které je víkend doma příliš dlouhý. Při hodině se opět používají dětem již známé říkanky, písničky, používají se velké míče, hudební nástroje, leze se, skáče, běhá a přeskakuje. Zkrátka vše, co malé děti potřebují, rozvíjí jejich motoriku a hlavně je baví.

Sportovní přípravka od 5. let

termín:
PONDĚLÍ, PÁTEK od 14:00
(Iva Šramlová)

Sportovní přípravka je určena pro děti od 5. let a povede vaše děti k všestranné harmonické pohybové přípravě. Naším cílem je dát dětem základ pro všechny druhy sportu. Lekce jsou vedeny trenéry 1. třídy

Cena jednotlivých lekcí je 120 Kč. Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 1.000 Kč.
V rámci členství EXCLUSIVE u jednoho z rodičů jsou dětské lekce zdarma.

Kick box pro děti a mládež 8 – 14 let

termín:
PONDĚLÍ od 16:00
(Vladimír Idranyi)

Chcete, aby se vaše dítě komplexně rozvíjelo a zároveň vybilo přebytečnou energii. Na tréninku Kick boxu se naučí pracovat se svým tělem, získá vynikající kondici, zvýší si sebevědomí a také získá úctu, ke svým kamarádům. Tréninky vede profesionální trenér Vladimír Idranyi