Cvičení s miminky
3 – 12 měsíců

(pro nechodící děti)

STŘEDA od 10:45 – Helena Farabauerová
NEDĚLE od 10:00 – Helena Farabauerová

U těchto nejmenších kojenců se snažíme formou říkanek a básniček spojených s pohybováním dětskýma ručičkama a nožičkama procvičit jejich motoriku a poskytnout jim další podněty ke zdárnému a zdravému vývoji. Do cvičení zařazujeme gymbally, overbally, cvičíme s padákem ale i s dekou. Jsou připraveny překážkové dráhy, dle aktuálních psychomotorických potřeb dětí.  Na cvičení potřebují děti volné neomezující oblečení a i u doprovodu doporučujeme oblečení na cvičení a pevnou obuv.

Cvičení rodičů s dětmi
1 – 4 roky

(pouze chodící děti)

STŘEDA od 10:00 – Helena Farabauerová
PÁTEK od 10:00 – Alžběta Daňková

Chodící děti od roku a výš potřebují trénovat chůzi, postupně i běh. Podlézat, přelézat, přeskakovat, přecházet to vše se mladší učí a starší trénují složitější varianty (skákání, házení atd.) Celá hodina je vedena formou her.

Nedělní dětské řádění
1 – 5 let

(pouze chodící děti)

NEDĚLE od 10:45 – Helena Farabauerová

Pouze pro chodící děti, pro které je víkend doma příliš dlouhý. Při hodině se opět používají dětem již známé říkanky, písničky, používají se velké míče, hudební nástroje, leze se, skáče, běhá a přeskakuje. Zkrátka vše, co malé děti potřebují, rozvíjí jejich motoriku a hlavně je baví.

Sportovní přípravka od 3 a 5 let

PÁTEK od 14:00 – Iva Šramlová (děti od 5 let)
NEDĚLE od 9:00 – NOVĚ Helena Farabauerová (děti od 3 let)

Sportovní přípravka je určena pro děti od 5. let (u paní lektorky Farabauerové již od 3. let)  a povede vaše děti k všestranné harmonické pohybové přípravě. Naším cílem je dát dětem základ pro všechny druhy sportu. Lekce jsou vedeny trenéry 1. třídy. Rodiče si mohou jít samostatně zacvičit do fitness nebo nakoupit a my se s vašimi dětmi vyřádíme. Rodiče často využívají jako pohybový dětský koutek.

Box a kondiční příprava pro děti a mládež

ČTVRTEK  od 17:00 – Hamani Bennoua

Chcete, aby se vaše dítě komplexně rozvíjelo a zároveň vybilo přebytečnou energii. Na tréninku Boxu a celkově kondiční přípravy se naučí pracovat se svým tělem, získá vynikající kondici a sílu, naučí se sebeobraně, zvýší si sebevědomí a také získá úctu, ke svým kamarádům. Tréninky vede profesionální trenér Hamani Bennoua.

InDance

ÚTERÝ od 15:00 (6 – 10 let) / od 16:00 (11 – 15:00 let)
Erik Stibůrek

ČTVRTEK od 15:00 (6 – 10 let) / od 16:00 (11 – 15:00 let)
Erik Stibůrek

Taneční škola InDance nabízí příležitost, jak být IN. V hodinách se učí moderní tace, který v sobě spojuje mnoho prvků – jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV + theatre musical dance. Taneční škola InDance má již více než 2.000 tanečníků, v 18ti sálech a 3. městech v rámci celé České republiky. Přidat se k nám může každý.

Na kurz In Dance se musíte registrovat na stránkách InDance. Kurzovné je placeno na půl roku. Registrace na tento kurz zde: www.indance.cz