THAJSKÉ MASÁŽE SAMUI SPA

Masáže provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí. Techniky thajské masáže se velmi liší od klasických masáží orientujících se pouze na svaly a měkké tkáně, jak je známe v Evropě.

Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány. Je využívána při úlevách od bolesti a při zmírnění chronických příznaků a bolestí svalů a kostí, které mají častou příčinu ve špatném držení těla (celodenní stání nebo sezení). Může působit rovněž jako terapie k potlačení důsledků poškození tkáně a při poruchách způsobených rozsáhlým stresem.

Obecné informace pro klienty před procedurou:

* Rádi Vám vysvětlíme a popíšeme veškeré detaily z průběhu procedur. Nestyďte se ozvat a probrat s námi, která  z procedur pro Vás je v daný čas nejlepší.

* Přijďte s předstihem alespoň 10min -15min, a to z důvodu ostatních navazujících procedur. Pozdní příchod bohužel zkrátí čas Vaší procedury a to bez nároků na jakoukoliv slevu.

* Co si vzít s sebou: Doporučujeme se obléci k nám ležérně pro případ, že Vám může zůstat na pokožce olej po proceduře.

* Doporučení: Žádáme Vás, abyste před začátkem procedury informovali naší recepci o případném zdravotním problému, operaci, alergii nebo jiné indispozici. Masáž je na vlastní riziko a Samui Spa neručí za případné zhoršení zdravotního stavu. Stejně tak Vás prosíme o upozornění na Vaše těhotenství.

* Po proceduře: Doporučujeme zvýšit pitný režim a nastavit mysl na odpočinek, dopřejte si i dřívější spánek a lehké jídlo.

Chcete si dopřát skvělé chvíle relaxace nebo udělat radost svým blízkým?

Vyberte si z naší nabídky a darujte dárkový certifikát. Doba platnosti služby je 6 měsíců od data vystavení a je vyznačena na certifikátu. Po uplynutí této lhůty ztrácí příjemce služeb nárok na poskytnutí služby, bez nároku na náhradu. Platnost certifikátu nelze prodloužit. Dárkové certifikáty lze vyzvednout a následně i uplatnit během otevírací doby pouze v provozovně Daily Fitness Zličín.