Vítejte v Daily Fitness na Zličíně

 

Nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, špatná strava, nebo jste často unavení a bez nálady? Pravidelný pohyb a sportovní aktivita je tím nejlepším řešením. Po pár týdnech z vás bude nový člověk plný energie a změny na postavě budou velmi brzy viditelné. Zapomeňme na „novoroční" předsevzetí a začněte hned. Komplexní a různorodý pohyb je ideální. Naše pobočka Daily Fitness Zličín splňuje všechny požadavky a svou oblíbenou aktivitu si zde najde každý. Od úplného začátečníka po profesionální sportovce. Máte obavy z fitness centra? Nikdy jste zde nebyli? V hlavě se Vám honí mnoho otázek: „Co tam budu dělat? Jak se stroje používají? Co je to vlastně lekce a jakou ideálně začít? Co na sebe? Nebudou na mě ostatní koukat divně, když mám nějaké to kilo navíc?" Všechen stud a obavy stranou. Pokusíme se Vám vysvětlit, jak to u nás chodí a jak bez obav a předsudků můžete začít cvičit. Daily Fitness Zličín je velmi „friendly" sportovní komplex. Navštěvují nás maminky se svými miminky a malými dětmi, mládež a dále opravdu všechny věkové kategorie až po klienty důchodového věku, kteří např. navštěvují zdravotní lekce typu pilates, jóga. Každý je vítán a všichni se zde chovají ohleduplně k ostatním. Každý z nás jednou začínal. A je úplně jedno zda cvičit, nebo se učit řídit.

  

1) Co si zabalit do tašky?
Sportovní pohodlné oblečení, sportovní obuv, malý ručník, který máte stále u sebe při cvičení, malý zámeček na uzamčení skříňky a lahev s pitím. Na naší recepci si bezpečnostní zámeček, nebo i ručník můžete za poplatek zapůjčit.

2) Jdu do Daily Fitness poprvé
První návštěva fitness vede přes recepci. Klient se doma nebo na recepci zaregistruje přes náš web www.dailyfitness.cz. Náš milý personál klienta provede a ukáže mu všechny možnosti, které jako komplex nabízíme. Také doporučí, čím by mohl začátečník svůj pravidelný režim nastartovat, které lekce jsou pro toto vhodné nebo jaké stroje k čemu v posilovně slouží. Je pro nás velmi důležité, aby se klient od prvního okamžiku cítil fajn. Recepce je vždy po ruce, pro jakýkoliv další dotaz i v průběhu návštěvy.

3) Jaké jsou v Daily Fitness možnosti pro vstup
Můžete si zaplatit jednorázový vstup ve výši ceny z aktuálního ceníku, nebo jako nový klient máte jedinečnou možnost si zakoupit permanentku na 5 vstupů za 800 Kč. Při každém z pěti vstupů můžete navštívit skupinovou lekci a máte také volný vstup do posilovny a arény bojových sportů. To vše tedy vychází na 160 Kč / den. Tato permanentka slouží právě k tomu, aby jste si jako nový klient mohli vyzkoušet veškeré aktivity a zjistit tak, která Vás osobně nejvíce osloví. Zda využijete vše nebo jen něco, je zcela na Vás. Dále samozřejmě nabízíme zvýhodněná neomezená členství, permanentky na různé aktivity. Recepce zcela jistě poradí, která je pro Vás osobně ta nejvýhodnější. Vstup je dále možný na Multisport kartu, platit můžete také poukázkami Sodexo (FlexiPass), Unišek, Edenred nebo si přes fond FKSP, čí Benefit Plus nechat proplatit fakturu od svého zaměstnavatele, který Vám tyto fondy může poskytnout.

4) Jsem přihlášený na recepci a jdu do fitness nebo na skupinovou lekci
Jdete do šatny, kde si vybere jakoukoliv libovolnou skříňku. Skříňka je vždy na jednu návštěvu a její zapůjčení je samozřejmě zdarma. Pokud si klient přeje mít svou skříňku trvale a věci si neodnášet, tak pronájem skříňky stojí 500 Kč / měsíc. Převléknete se, uzamknete skříňku a jdete cvičit. Sprchy, WC, fény, mýdla – to vše je v šatnách k dispozici. Ze šatny už jdete na Vámi vybranou aktivitu.

5) Jaké služby a aktivity Daily Fitness nabízí?
Posilovna /Gym na ploše 1500 m2 s nejmodernějšími stroji od společnosti Technogym a Star Trac, vč. Cross gym zóny.
Powerliftingový gym
Aréna bojových sportů (Box, Kick box, Mma a další bojové sporty)
Skupinové lekce (Pilates, Jóga, Aerobní lekce, Zdravotní lekce, Kruhové tréninky, Cross gym, TRX, Gravity, lekce bojových sportů, Spinning a samozřejmě lekce pro miminka, děti a mládež)
Soukromé lekce s trenérem
Zeštíhlovací procedury (VacuShape, Body Wraps)
Měření na přístroji InBody (diagnostiku a analýzu složení lidského těla)
Masáže
Kosmetické služby (Laminace obočí, Epilace)

S čímkoliv Vám velmi rádi poradíme. Chcete si prohlédnout prostory v klidu, pohovořit o možnostech a připravit individuální nabídku pro Vás, rodinu nebo kamaráda? Přejete si poradit s aktivitou přímo pro Vás?
V takovém případě si můžete domluvit osobní schůzku. Stačí napsat email a budeme se na Vás těšit v domluveném termínu.
Romana Dyntrová, provozní manažer, email: romana.dyntrova@dailyfitness.cz

Daily Fitness Zličín (Metropole Zličín)
tel.: 602170329, email: zlicin@dailyfitness.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO – PÁ 06:30 22:00
SO – NE 06:30 – 21:00