JAKÉ AKTIVITY MŮŽETE NAVŠTÍVIT?

Kartu MultiSport lze využít na širokou škálu sportovních aktivit. U nás můžete kromě vstupu do posilovny a Fight areny navštívit také skupinové lekce Aerobiku. Spinningu a lekce funkčního tréninku (s výjimkou lekcí GRAVITY) a také bojové lekce a Powerlifting.

JAK ČASTO MŮŽETE KARTU VYUŽÍT?

Kartu MultiSport můžete využít na jednu z výše uvedených aktivit za jeden den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší karty MultiSport.

DALŠÍ NÁVŠTĚVY

Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho fitness centra. Bez dokladu ani bez MultiSportky není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.

REZERVACE

Rezervaci na první lekci můžete provést telefonicky na čísle 226 082 486, případně můžete napsat na e-mail zlicin@dailyfitness.cz. Při Vaší první návštěvě Vám vytvoříme na recepci účet na Vaše jméno a vytiskneme Vám Vaše rezervační údaje (jméno a heslo). Další rezervace si budete moct dělat sami pomocí našeho internetového rezervačního systému. Podmínkou vytvoření rezervace je složení rezervačního kreditu ve výši ceny jedné lekce, kterou chcete rezervovat. Další podmínky a pravidla fungování našeho rezervačního systému naleznete zde: https://www.dailyfitness.cz/zlicin/rezervace/jak-rezervovat

REZERVAČNÍ SYSTÉM A E-SHOP

Následně po Vaší první návštěvě, při které proběhne evidence do systému a vyzvednete si Vaše rezervační údaje se již můžete přihlásit do internetového rezervačního systému. V případě, že si na recepci nedoplníte rezervační kredit, můžete bez problémů využít našeho e-shopu a doplnit si rezervační kredit z pohodlí Vašeho domova. Náš e-shop můžete navštívit kliknutím na následující odkaz: doplnění kreditu