Na světě je krásně, stačí mít dobrou náladu a úsměv na tváři!

Mou životní náplní je optimismus. Předávat lidem kolem sebe svůj pozitivní přístup k životu, dobrou náladu, energii, být v pohodě a stále s úsměvem na tváři. A to vše díky sportu. Jakémukoliv pohybu, který miluji, který mě dělá "feel well, feel free". Ať už prostřednictvím běhu, tance, ... jakékoliv sportovní aktivity. Pokaždé, když "něco dělám", cítím se u toho božsky a v hlavě mi zní stále stejná píseň... "I believe I can fly, I belive I can touch the sky...". Neumím si svůj život bez pohybu představit. A cítím jako svůj úkol, o tu radost, o ten prožitek, který mi sport přináší, rozdělit se. Podělit se o to obrovské potěšení se všemi ostatními a předat jim alespoň malý kousek sebe sama, své energie, svého nadšení.

Tanec je jedna z mých životních lásek, byla, je a vždycky bude. Když tančím, mám pocit, že létám, že se vznáším. Jakmile slyším pár tónů, začnu se podvědomě kroutit do rytmu – a mám pocit, že se vznáším, že mě ty tóny unášejí někam dál, za obzor, daleko od reality, od problémů všedních dnů.

V mém slovníku nesmí nikdy chybět a je stále přítomno "motivation". Pro cokoliv... motivovat sebe sama k lepším výkonům, být lepší člověk, motivovat lidi kolem sebe, aby se nevzdávali (mé oblíbené z francouzštiny, i když trochu klišé – to prostě půjde – ca va aller!!!), šli za svými cíli, dokázali provést životní změnu a stále se posouvat vpřed.

Co se týká diplomů a licencí, tak mám FISAF a Zumbu, zatím nic jiného, snad časem něco přibude