Milí klienti,

K tomu, abyste si mohli lekci rezervovat, musíte splnit 2 základní podmínky:

1./ musíte znát svoje přihlašovací údaje do rezervačního systému. Tyto informace si vyžádejte na recepci fitness centra.

2./ musíte mít u nás složen hotovostní kredit v hodnotě služby (lekce), kterou si chcete rezervovat (jedná se o plnou ceníkovou cenu beze slev). Chcete – li si rezervovat více lekcí, stačí vám vložený kredit v hodnotě jedné lekce. V případě, že ale zůstatek na vašem kreditu klesne pod hodnotu rezervované další lekce, budou všechny Vaše rezervace zrušeny. O této události Vám bude taky obratem odeslán informační email. V případě, že Váš kredit je pro rezervace nedostatečný, můžete si ho doplnit na našem e-shopu https://www.dailyfitness.cz/zlicin/e-shop/, nebo na recepci fitness.

Při žádosti o vydání přihlašovacího jména a hesla budete recepcí vyzváni k sdělení Vaší osobní emailové adresy, na kterou Vám budou při každé rezervaci a případném zrušení rezervace odesílány potvrzující emaily, o zpracování Vašich požadavků. V případě, že Vám na Váš mail po uskutečnění první rezervace nepřijde potvrzující zpráva, informujte prosím o tom recepci.

Online rozvrh Vám umožňuje rezervovat si lekce až 15 dní předem.

Pro PŘIHLÁŠENÍ klikněte na tlačítko „Přihlásit" (vlevo na hoře). Zde vyplňte údaje, které jste obdrželi na recepci. Je nezbytné při zadávání jména a hesla dodržet psaní velkých, malých písmena a české diakritiky. Po úspěšném přihlášení se tlačítko „Přihlásit" změní na „Profil" a vedle něj se vypíše Vaše jméno.

Když kliknete na tlačítko „profil", zobrazí se Váš aktuální zůstatek na účtu, množství volných vstupů na permanentkách s datem její expirace. Dále zde můžete změnit svoje přístupové heslo. Doporučujeme tak učinit po prvním přihlášení.

Vpravo nahoře naleznete tlačítko „Moje rezervace" po jeho rozkliknutí se Vám na obrazovce
objeví seznam Vámi již rezervovaných lekcí.
Ke ZRUŠNÍ REZERVACE slouží tlačítko „zrušit", které je vpravo na každé liště Vašich
rezervací. Když naň kliknete, objeví se Vám nové 2 tlačítka. Jestli chcete rezervaci skutečně
zrušit, tak klikněte na tlačítko „potvrdit". V případě, že rezervaci rušit nechcete, klikněte
na tlačítko „zpět".
Pro ZADÁNÍ NOVÉ REZERVACE klikněte v rozvrhu do okénka dané aktivity (aerobik, spinning ...) a vyberte přes tlačítko kalendáře den, kdy chcete lekci rezervovat. Po otevření rozvrhu klikněte do konkrétní lekce, o kterou máte zájem a stiskněte tlačítko „rezervovat". Jestli je Váš zůstatek finančního kreditu alespoň roven ceníkové hodnotě lekce kterou rezervujete a lekce není zcela obsazená, změní se text na „potvrdit rezervaci". Když tento text zmáčknutím potvrdíte, změní se podbarvení okýnka s lekcí, kterou jste si rezervoval(a) do modra. Až nyní máte vybranou lekci rezervovanou.

Obratem na Vaši emailovou adresu dorazí oznamovací email z rezervačního systému, který potvrzuje Vaši rezervaci. Ten slouží zároveň jako doklad při případných nesrovnalostech v provedených rezervacích. Jestli tento mail neobdržíte, kontaktujte prosím recepci a ověřte si, že je Vaše rezervace zaevidována.

V případě, že lekce na kterou jste chtěli jít je již obsazena (podbarvena do černa), máte nyní možnost se stejným způsobem přes tlačítko „rezervovat jako náhradník" dostat do seznamu náhradníku. V případě, že se uvolní místo, budou klienti z tohoto seznamu obeslání mailem s informací, že se uvolnilo místo a je možné uskutečnit řádnou rezervaci.

Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě Vám
bude stržen storno poplatek z Vašeho kreditu dle následující tabulky:

Doba zrušení Storno poplatek
12 – 24 h 50%
6 – 12 h 75%
0 – 6 h 100%

 

Vaše rezervace je aktivní vždy do 10-ti minut před zahájením Vámi rezervované lekce!

Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude Vaše rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku (nestrhává se vstup ze vstupových permanentek).

Pokud jste již na cestě a víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude podržena do vašeho příchodu!

Zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný.

Pro plnou funkčnost našeho rezervačního systému je nutné aby ve vašem počítači byla povolena služba pro příjem souborů cookies z cizího webu. Některé prohlížeče nemají tuto vlastnost povolenu. Návod pro každý prohlížeč lze najít na internetu.