První týden v září proběhly ukázkové lekce dětských lekcí zdarma a zájem o ně byl veliký.

Všechny lekce zůstávají po celý školní rok ve stejných časech. Změna nastala pouze u dětského Kick boxu, který jsme přizpůsobili požadavkům starších dětí a jejich odpoledním rozvrhům.

Kick box pro děti a mládež

ÚTERÝ od 16:00  (8 – 11 let),  od 17:00 (12 – 14 let)
ČTVRTEK od 15:00  (8 – 11 let), od 16:00 (12 – 14 let)

Chcete, aby se vaše dítě komplexně rozvíjelo a zároveň vybilo přebytečnou energii. Na tréninku Kick boxu se naučí pracovat se svým tělem, získá vynikající kondici, zvýší si sebevědomí a také získá úctu, ke svým kamarádům. Tréninky vede profesionální trenér Vladimír Idranyi.

Cvičení s miminky  3 – 12 měsíců

STŘEDA od 10:45

U těchto nejmenších kojenců se snažíme formou říkanek a básniček spojených s pohybováním dětskýma ručičkama a nožičkama procvičit jejich motoriku a poskytnout jim další podněty ke zdárnému a zdravému vývoji.

Cvičení rodičů s dětmi  1 – 4 roky (chodící děti)

STŘEDA, ČTVRTEK a PÁTEK od 10:00

Chodící děti od roku a výš potřebují trénovat chůzi, postupně i běh. Podlézat, přelézat, přeskakovat, přecházet to vše se mladší učí a starší trénují složitější varianty (skákání, házení atd.) Celá hodina je vedena formou her.

Nedělní dětské řádění 1 – 5 let (chodící děti)

NEDĚLE od 10:30

Ideálně pro chodící děti, pro které je víkend doma příliš dlouhý. Při hodině se opět používají dětem již známé říkanky, písničky, používají se velké míče, hudební nástroje, leze se, skáče, běhá a přeskakuje. Zkrátka vše, co malé děti potřebují, rozvíjí jejich motoriku a hlavně je baví.

Sportovní přípravka od 5. let

PONDĚLÍ, PÁTEK od 14:00

Sportovní přípravka je určena pro děti od 5. let a povede vaše děti k všestranné harmonické pohybové přípravě. Naším cílem je dát dětem základ pro všechny druhy sportu. Lekce jsou vedeny trenéry 1. třídy.

Category