Milí klienti,

od podělí 10.4.2021 vám můžeme kromě SOLÁRIA nabídnout další službu. A to  BODY WRAPS SLIM & ANTICELLULITE.

Pro odvodnění, detox, nastartování a pročištění organismu po dlouhé zimě, je tato procedura naprosto skvělá. Máme již mnoho spokojených, vracejících se  klientů, kteří s námi a díky této proceduře nastartovali svůj progres v hubnutí a nebo využili jen restart, aby se cítili lépe.

Jako BONUS ZDARMA Vám před každou procedurou poskytneme měření na InBody.

OTEVÍRACÍ DOBA BODY WRAPS:

PO DOHODĚ POUZE NA OBJEDNÁNÍ

Tel.: 605 999 909

Co je Body Wraps?

Body wraps SLIM je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy, detoxikaci, odvodnění, vyplavení toxinů z těla a zpevnění pokožky, popř. pomoc při odbourání. Již po PRVNÍ kúře garantujeme úbytek 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla. Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. Nová směs umí již bojovat i proti tukům a zlepšit celulitidu. Klinicky testováno!

Jak celá procedura probíhá?

Jedna kúra trvá 90 min. Nejprve dostanete šálek povzbuzující čaje Body Wraps TEA a wrapřka Vám vysvětlí celý postup. Řádně Vás přeměří. Naučí Vás jak správně při proceduře dýchat. Poté provede ošetření krku – nastartování funkce lymfy. Bandáže namočené v lázni ze speciálního přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps SLIM, nanese po směru toku lymfy. Následuje 15 – 30 min cvičení  a 30 – 45 min odpočinek. Na závěr Vás wrapařka přeměří a porovná výsledky. Jako DÁREK ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Procedura probíhá velmi diskrétně. V místnosti jste pouze Vy a wrapařka. Prostory jsou maximálně dezinfikovány a mezi jednotlivými klienty jsou dostatečné rozestupy na dezinfekci a odvětrání.

Po proceduře: 24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Měřit se druhý den a za čtyři dny. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl. V rozmezí 7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Testování na COVID 19:

📌PODMÍNKY VZTAHUJÍCÍ SE K ZÁKAZNÍKOVI:

✅ZÁKAZNÍK se musí prokázat jedním z následujících potvrzení nebo podstoupit jednorázový samotest v provozovně.

✅Podnikatel musí zamezit přístup zákazníkovi do provozovny, který se neprokáže některým z těchto potvrzení nebo neprovede jednorázový samotest. Pokud podnikatel testem zjistí pozitivního zákazníka, tak musí vykázat zákazníka z provozovny.

Možná potvrzení o negativitě zákazníka:

👉potvrzení o PCR testu, který není starší než 7 dní nebo o antigenním testu, který není starší než 72 hodin z odběrového místa (odběrovým místem je myšleno např. odběrová laboratoř, zdravotník v podniku atd. – profesionálně provedený test zdravotníkem, tj. zjednodušeně ten komu proplatí odběr antigenního testu nebo PCR testu za testovaného pojišťovna)

👉potvrzení zaměstnavatele zákazníka, že byl proveden samotest s negativním výsledkem

(samotest nesmí být proveden před více než 72 hodinami)

👉čestné prohlášení zákazníka, že byl test v zaměstnání proveden

👉potvrzení o očkování  – minimálně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkové vakcíny nebo po první dávce v případě jednodávkové vakcíny, zákazník se musí prokázat potvrzením MZ

👉potvrzením o prodělání onemocnění Covid 19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní

👉nebo podnikatel umožní provést zákazníkovi samotest v provozovně – jednorázový – v tomto případě doporučujeme, aby si zákazník provedl test v prostoru, kde se nenachází další osoba, aby v případě pozitivity zákazníka nemusela obsluha do karantény NEMŮŽE BÝT UZNÁNO potvrzení o protilátkách. PODNIKATEL POTVRZENÍ NEUCHOVÁVÁ, JEN KONTROLUJE, ŽE ZÁKAZNÍK TOTO POTVRZENÍ MÁ!

Category
Write a comment:

*

Your email address will not be published.