• bakalářský titul ze Šanghajské sportovní univerzity, obor: Sportovní trénink
  • člen Šanghajského profesionálního týmu juda (1998 – 2018)
  • v r. 2019 přijat do tréninkové akademie UFC Performance Institute v Šanghaji

– od r. 2018 – skupinové i individuální lekce MMA, wrestlingu, nogi grapplingu, BJJ pro MMA (začátečníci, závodníci)

JUDO

  • černý pás v judu
  • Mistr ČLR (2014)

– držitel titulu: Sportovec – národní úroveň (od r. 2014)

2006 – 2009: Shanghai Judo Championship – 1. místo (81 kg)

2010: 14. Sportovní hry (Šanghaj) – 1. místo (81 kg)

2010: Národní mistrovství mládeže v judu – 1. místo (90 kg)

2012: Národní mistrovství mládeže v judu – 5. místo (73 kg)

2013: Národní mistrovství v judu – 3. místo (81 kg)

2014: Národní mistrovství v judu – 1. místo (73 kg)

2016: Czech National Open (Praha, Česká republika) – 3. místo (81 kg)

ČÍNSKÝ TRADIČNÍ WRESTLING

– držitel titulu: Sportovec 1. úrovně (or r. 2016)

2008: Shanghai Chinese Wrestling Championship – 1. místo (82 kg)

2010: 14. Sportovní hry (Šanghaj) – 2. místo (82 kg)

2016: Národní mistrovství v čínském wrestlingu (Vnitřní Mongolsko) – 2. místo (75 kg)

MMA

  1. 2016 – Road FC (Jižní Korea) – prohra na body; soupeř: Park Chan Chung (Jižní Korea), 70 kg
    link: http://m.cctv.com/dc/v/index.shtml?guid=b3edc93725534309a8b1c47ff1aec16a

2) červen 2018 – Animal FC Shanghai, výhra (2. kolo, submise); soupeř: Man Rui Xiang (Čína)

3) říjen 2018 – Wu Lin Feng – bez výsledku (diskvalifikace soupeře); soupeř: Ka De Bai Bie Ke (Ujgurská autonomní oblast)
link: //mvqq.com/play/play.html?vid=s0837i9o0g8&coverid=7cal7eddbwnn5uv&columnid= 48176 & type = 10 & sharePlayNumTag = 0 & ptag = 4_6.7.0.22106_copy

4) březen 2019 年 – CKF – výhra TKO v 1. kole; soupeř: Di Ri Shi Bu (Čína),

link: http://m.v.qq.com/play/play.html?vid=g0915bfz4rf&ptag=4_6.7.0.22106_copy

5) březen 2019 – CKF (Yunnan) – výhra v 1. kole submisí (arm bar); soupeř: (Čína)

6) březen 2019 – CKF (Yunnan) – výhra ve 2. kole TKO; soupeř: Liu Guo Fu (Čína)

7) srpen 2019 – ICKF (Macao) – vyhrál ve 2. kole podáním (uškrcení); soupeř: Rustem Yensebayev (Kazachstán)

link: http://m.v.qq.com/play/play.html?vid=v0919dy31z5&type=4&ptag=4_6.7.0.22106_copy

8) prosinec 2020 – Wulin Feng (Henan) – výhra v 1. kole TKO

Category Bojové sporty
Write a comment:

*

Your email address will not be published.