Na světě je krásně, stačí mít dobrou náladu a úsměv na tváři!

Mou životní náplní je optimismus. Předávat lidem kolem sebe svůj pozitivní přístup k životu, dobrou náladu, energii, být v pohodě a stále s úsměvem na tváři. A to vše díky sportu. Jakémukoliv pohybu, který miluji, který mě dělá “feel well, feel free”. Ať už prostřednictvím běhu, tance, … jakékoliv sportovní aktivity. Pokaždé, když “něco dělám”, cítím se u toho božsky a v hlavě mi zní stále stejná píseň… “I believe I can fly, I belive I can touch the sky…”. Neumím si svůj život bez pohybu představit. A cítím jako svůj úkol, o tu radost, o ten prožitek, který mi sport přináší, rozdělit se. Podělit se o to obrovské potěšení se všemi ostatními a předat jim alespoň malý kousek sebe sama, své energie, svého nadšení.  

Tanec je jedna z mých životních lásek, byla, je a vždycky bude. Když tančím, mám pocit, že létám, že se vznáším. Jakmile slyším pár tónů, začnu se podvědomě kroutit do rytmu – a mám pocit, že se vznáším, že mě ty tóny unášejí někam dál, za obzor, daleko od reality, od problémů všedních dnů.

V mém slovníku nesmí nikdy chybět a je stále přítomno “motivation”. Pro cokoliv… motivovat sebe sama k lepším výkonům, být lepší člověk, motivovat lidi kolem sebe, aby se nevzdávali (mé oblíbené z francouzštiny, i když trochu klišé – to prostě půjde – ca va aller!!!), šli za svými cíli, dokázali provést životní změnu a stále se posouvat vpřed.

Co se týká diplomů a licencí, tak mám FISAF a Zumbu, zatím nic jiného, snad časem něco přibude 🙂 

FISAF:

Instruktor Aerobiku (Profesní kvalifikace), 

Specializace Bodystyling

Specializace Dance Aerobic

Jak cvičit s těhotnými a po porodu

Šéftrenér “Děti na Startu” 

ZUMBA

ZUMBA

ZUMBA® TONING

ZUMBA GOLD®

ZUMBA® KIDS & KIDS JR.

Kontakt: 

Facebook: https://www.facebook.com/….98

Zumba group FCB: https://www.facebook.com/…85/

Youtube: https://www.youtube.com/…Etv 

Instagram: https://www.instagram.com/…li/

Category AEROBIK
Write a comment:

*

Your email address will not be published.