Vážení klienti,

připravili jsme pro vás mimořádnou – časově omezenou LETNÍ nabídku ročního členství 12+2 (členství na 14 měsíců v Akční nabídce) s platností ČERVEN – SRPEN 2022.

Po zakoupení jakéhokoliv druhu členství, lze jeho aktivaci nastavit od data, které si sami určíte. Je to v případě, že Vám ještě dobíhá členství stávající, čerpáte vstupy z permanentky nebo plánujete navštěvovat naše prostory o něco později. Velmi rádi pomůžeme nastavit členství na míru.

Platby u nás můžete hradit fakturou vystavenou nejen na fyzickou osobu, ale také na firmu, dále přes fond FKSP od svého zaměstnavatele, kartami EDENRED, SODEXO, BENEFIT PLUS. Stačí napsat na tento email a domluvit se na detailech platby.

Úhradu lze samozřejmě provézt na recepci Daily Fitness všemi možnými způsoby platby, včetně využití poukázek.

Nezapomeňte, že si můžete část nákladů na sport nechat proplatit u své zdravotní pojišťovny.

Členství si můžete zakoupit na recepci Daily Fitness Zličín nebo objednat přes email romana.dyntrova@dailyfitness.cz

A jaké členství nabízíme?

Členství GYM 12+2 měsíce ZDARMA

Cena: 9.900 Kč placeno najednou

Při platbě najednou měsíc vychází na 707 Kč.

Zahrnuje neomezený vstup do posilovny a Fighting arény po dobu trvání smlouvy.

Členství BE FIT 12+2 měsíce ZDARMA

Cena: 11.800 Kč placeno najednou

Při platbě najednou měsíc vychází na 843 Kč.

Zahrnuje neomezený vstup do posilovny, Fighting arény a na všechny skupinové lekce v sekci aerobik, spinning, funkční trénink, bojové lekce a TRX dle rozvrhu po dobu trvání smlouvy kromě Gravity.

Členství EXCLUSIVE 12+2 měsíc ZDARMA

Cena: 25.000 Kč placeno najednou

Při platbě najednou měsíc vychází na 1.786 Kč.

Zahrnuje výhody členství BE FIT po dobu trvání smlouvy + lekce Gravity, neomezeně Vacushape, Solárium, Photon Therma Wave, zapůjčení ručníku a zámečku zdarma. Jedná se o luxusní členství s maximálním využitím.

Jste držitelem MultiSport karty? V tom případě máte denně u nás v Daily Fitness Zličín jeden vstup ZDARMA a bez doplatku! Co takhle neomezený vstup do totálně skvěle vybavené posilovny spojené s fighting arénou? Nebo co si zajít na jakoukoliv skupinovou lekci! Výběr lekcí je obrovský a rozmanitý! Od poklidných / zdravotních lekcí yoga, pilates, zdravá záda, přes posilovaci aerobní lekce body stylingu, taneční lekce, si dále můžete vyzkoušet naše top kruháčky, tabatu, trx, cross gym, bojové lekce, spinning aj.

Denně nabitý rozvrh osloví každého!

Najdete ho na našem webu! A je úplně jedno jestli začínáte nebo jste sportovním nadšenec a bez fitka nemůžete být! Naši trenéři a lektoři jsou připraveni Vám pomoci.

 A víte, že jednou za půl roku se díky své Multisport kartě můžete nechat změřit přístrojem IN Body zcela zdarma, bez objednání a klidně i v den, kdy jdete cvičit? U nás najdete vše na jednom místě.

Kompletní akční nabídku na léto najdete zde…

Category
Write a comment:

*

Your email address will not be published.