Skupinové lekce
Vacu Shape
Photon Therma Wave
Jak rezervovat
Arrow
Ne 4.12.
Po 5.12.
Út 6.12.
St 7.12.
Čt 8.12.
Pá 9.12.
So 10.12.
Ne 11.12.
Po 12.12.
Út 13.12.
St 14.12.
Čt 15.12.
Pá 16.12.
So 17.12.
Ne 18.12.
09:30 - 10:45

Body styling

Matěnová Anička

detail

09:30 - 10:45

Spinning+břišní p.

Macháčková Zuzana

detail

10:00 - 10:45

Dětské řádění 1-5

Farabauerová Helena

detail

17:00 - 18:00 (záskok)

Zumba

Zrušeno

detail

17:30 - 18:30

Spinning

Opltová Milena

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Belička Matěj

detail

18:00 - 19:00 (záskok)

Jogalates

Kymličková Kamila

detail

19:00 - 20:00 (záskok)

Pilates

Kymličková Kamila

detail

08:00 - 09:00

Kruhový trénink

Korbička Michal

detail

09:00 - 10:00

TRX

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Bodystyling

Králová Ivana

detail

14:00 - 15:00

Karate 5 - 10 let

Ilcu Ion

detail

15:00 - 16:00

Karate 11 - 15 let

Ilcu Ion

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Krejčí Filip

detail

17:00 - 18:00

Power yoga

Růžičková Renáta

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Opltová Milena

detail

18:00 - 19:00

Aerobik+posilování

Štěpánková Kateřina

detail

18:00 - 19:00

Step aerobik/Bosu

Kovi Jana

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Jirouch Michael

detail

19:00 - 20:00

TRX

Holubová Barnáš Luci

detail

19:00 - 20:00 (záskok)

Salsation

Rendlová Michaela

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Jirouch Michael

detail

07:15 - 08:15

Spinning

Mudrová Terezie

detail

08:00 - 09:00

Tataba training

Pekárková Klára

detail

08:00 - 09:00

Kick box

Frána Jan

detail

09:00 - 10:00

Pilates

Golubeva Anna

detail

09:00 - 10:00

Fit trénink

Odvárková Simona

detail

16:30 - 17:30

GRAVITY HIIT

Valouch Vladimír

detail

17:00 - 18:00

Body styling

Růžičková Renáta

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Gregorová Anna

detail

17:30 - 18:30

Kruhový trénink

Jelínková Karolína

detail

18:00 - 19:00 (záskok)

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Gregorová Anna

detail

18:00 - 19:00

Box

Hamani

detail

18:30 - 19:30

Jin/Jang jóga

Horešovská Martina

detail

20:00 - 21:00

Kick box

Jarkas Mario

detail

08:00 - 09:00

GRAVITY

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Ranní Jóga

Legat Veronika

detail

10:00 - 10:45

Rodiče s dětmi 1-4

Farabauerová Helena

detail

10:45 - 11:30

Rodiče s mimi 3-12m

Farabauerová Helena

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Belička Matěj

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Soldatenko Mariia

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Michaeli Jana

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Krejčí Filip

detail

18:00 - 19:00

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Michaeli Jana

detail

19:00 - 20:00

Power yoga

Kymličková Kamila

detail

19:00 - 20:00

Salsation

Gosmanová Kasia

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Jirkovský Daniel

detail

09:00 - 10:00

GRAVITY

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Body styling

Růžičková Renáta

detail

10:00 - 11:00

TRX+kruhový tr.

Seidlová Monika

detail

14:00 - 15:00

Karate 5 - 10 let

Ilcu Ion

detail

15:00 - 16:00

Karate 11 -15 let

Ilcu Ion

detail

17:00 - 18:00

Aerobik+posilování

Štěpánková Kateřina

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Součková Hanka

detail

17:00 - 18:00

Box pro děti

Hamani

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Kovi Jana

detail

18:00 - 19:00

Core yoga

Třetinová Soňa

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Havlová Zuzana

detail

18:00 - 19:00

Box

Hamani

detail

19:00 - 20:00

Tabata Training

Skalová Kateřina

detail

19:00 - 20:00

Zumba

Bičíková Michaela

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Cihlářová Tereza

detail

20:00 - 21:00

Kick box

Jarkas Mario

detail

08:00 - 09:00

Kruhový trénink

First Tomáš

detail

09:00 - 10:00

Pilates

Daňková Alžběta

detail

09:00 - 10:00

Bodystyling

Králová Ivana

detail

10:00 - 11:00

Děti s rodiči 1-4

Daňková Alžběta

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Růžička Josef

detail

17:00 - 18:00

Power yoga

Růžičková Renáta

detail

17:30 - 18:30

Spinning

Zámečník Martin

detail

18:00 - 19:00

Pilates Clininc

Novotná Kateřina

detail

18:00 - 19:00

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:30

Cross gym

Růžičková Eliška

detail

09:00 - 10:00

Zumba

Bičíková Michaela

detail

10:00 - 11:00

Body styling

Johová Renata

detail

10:00 - 11:00

Power yoga

Kymličková Kamila

detail

17:00 - 18:15

HIIT Spinning

Mudrová Terezie

detail

09:30 - 10:45

Body styling

Matěnová Anička

detail

09:30 - 10:45

Spinning+břišní p.

Macháčková Zuzana

detail

10:00 - 10:45

Dětské řádění 1-5

Farabauerová Helena

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Soldatenko Mariia

detail

17:30 - 18:30

Spinning

Opltová Milena

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Belička Matěj

detail

18:00 - 19:00

Jogalates

Daňková Alžběta

detail

19:00 - 20:00

Pilates

Daňková Alžběta

detail

08:00 - 09:00

Kruhový trénink

Korbička Michal

detail

09:00 - 10:00

TRX

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Bodystyling

Králová Ivana

detail

14:00 - 15:00

Karate 5 - 10 let

Ilcu Ion

detail

15:00 - 16:00

Karate 11 - 15 let

Ilcu Ion

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Krejčí Filip

detail

17:00 - 18:00

Power yoga

Růžičková Renáta

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Opltová Milena

detail

18:00 - 19:00

Aerobik+posilování

Štěpánková Kateřina

detail

18:00 - 19:00

Step aerobik/Bosu

Kovi Jana

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Jirouch Michael

detail

19:00 - 20:00

TRX

Holubová Barnáš Luci

detail

19:00 - 20:00

Salsation

Gosmanová Kasia

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Jirouch Michael

detail

07:15 - 08:15

Spinning

Mudrová Terezie

detail

08:00 - 09:00

Tataba training

Pekárková Klára

detail

08:00 - 09:00

Kick box

Frána Jan

detail

09:00 - 10:00

Pilates

Golubeva Anna

detail

09:00 - 10:00

Fit trénink

Odvárková Simona

detail

16:30 - 17:30

GRAVITY HIIT

Valouch Vladimír

detail

17:00 - 18:00

Body styling

Růžičková Renáta

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Gregorová Anna

detail

17:30 - 18:30

Kruhový trénink

Jelínková Karolína

detail

18:00 - 19:00 (záskok)

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Gregorová Anna

detail

18:00 - 19:00

Box

Hamani

detail

18:30 - 19:30

Jin/Jang jóga

Horešovská Martina

detail

20:00 - 21:00

Kick box

Jarkas Mario

detail

08:00 - 09:00

GRAVITY

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Ranní Jóga

Legat Veronika

detail

10:00 - 10:45

Rodiče s dětmi 1-4

Farabauerová Helena

detail

10:45 - 11:30

Rodiče s mimi 3-12m

Farabauerová Helena

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Belička Matěj

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Soldatenko Mariia

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Michaeli Jana

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Krejčí Filip

detail

18:00 - 19:00

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Michaeli Jana

detail

19:00 - 20:00

Salsation

Gosmanová Kasia

detail

19:00 - 20:00

Power yoga

Kymličková Kamila

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Jirkovský Daniel

detail

09:00 - 10:00

GRAVITY

Valouch Vladimír

detail

09:00 - 10:00

Body styling

Růžičková Renáta

detail

10:00 - 11:00

TRX+kruhový tr.

Seidlová Monika

detail

14:00 - 15:00

Karate 5 - 10 let

Ilcu Ion

detail

15:00 - 16:00

Karate 11 -15 let

Ilcu Ion

detail

17:00 - 18:00

Aerobik+posilování

Štěpánková Kateřina

detail

17:00 - 18:00

Spinning

Součková Hanka

detail

17:00 - 18:00

Box pro děti

Hamani

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Kovi Jana

detail

18:00 - 19:00

Core yoga

Třetinová Soňa

detail

18:00 - 19:00

Spinning

Havlová Zuzana

detail

18:00 - 19:00

Box

Hamani

detail

19:00 - 20:00

Tabata Training

Skalová Kateřina

detail

19:00 - 20:00

Spinning

Cihlářová Tereza

detail

20:00 - 21:00

Kick box

Jarkas Mario

detail

08:00 - 09:00

Kruhový trénink

First Tomáš

detail

09:00 - 10:00

Pilates

Daňková Alžběta

detail

09:00 - 10:00

Bodystyling

Králová Ivana

detail

10:00 - 11:00

Děti s rodiči 1-4

Daňková Alžběta

detail

17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Růžička Josef

detail

17:00 - 18:00

Power yoga

Růžičková Renáta

detail

17:30 - 18:30

Spinning

Zámečník Martin

detail

18:00 - 19:00

Pilates Clininc

Novotná Kateřina

detail

18:00 - 19:00

Body styling

Matěnová Anička

detail

18:00 - 19:30

Cross gym

Růžičková Eliška

detail

09:00 - 10:00

Zumba

Bičíková Michaela

detail

10:00 - 11:00

Body styling

Johová Renata

detail

10:00 - 11:00

Power yoga

Kymličková Kamila

detail

17:00 - 18:15

HIIT Spinning

Mudrová Terezie

detail

09:30 - 10:45

Body styling

Matěnová Anička

detail

09:30 - 10:45

Spinning+břišní p.

Macháčková Zuzana

detail

10:00 - 10:45

Dětské řádění 1-5

Farabauerová Helena

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Soldatenko Mariia

detail

17:30 - 18:30

Spinning

Opltová Milena

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Belička Matěj

detail

18:00 - 19:00

Jogalates

Daňková Alžběta

detail

19:00 - 20:00

Pilates

Daňková Alžběta

detail