MULTISPORT

MULTISPORT

 • JAKÉ AKTIVITY MŮŽETE NAVŠTÍVIT?
  Kartu MultiSport lze využít na širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit. U nás můžete kromě časově neomezeného vstupu do posilovny navštívit také lekce Aerobiku (sál 1 a sál 2), Spinningu a lekce ve Funkčním sále (s výjimkou lekcí GRAVITY). Dále můžete za příplatek 100 Kč využít i saunový svět.
 • JAK ČASTO MŮŽETE KARTU VYUŽÍT?
  Kartu MultiSport můžete využít na jednu z výše uvedených aktivit za jeden den. Není možné na kartu navštívit dvě aktivity v jednom dni, jak v našem fitness centru, tak v kombinaci s jinými smluvními partnery MultiSportu.
 • PRVNÍ NÁVŠTĚVA
  Karta MultiSport je nepřenosná, proto při první návštěvě vyžaduje recepce předložení dokladu totožnosti a vyplnění jednoduchého formuláře pro vytvoření účtu v našem fitness centru. K evidenci do našeho systému si Vás recepce na místě vyfotografuje, aby tak byla ještě více zajištěna ochrana nepřenosnosti Vaší karty MultiSport.
 • DALŠÍ NÁVŠTĚVY
  Doklad totožnosti vyžadujeme spolu s kartou MultiSport při každé Vaší příští návštěvě našeho fitness centra. Bez dokladu ani bez MultiSportky není možné vstup uplatnit. Po každé návštěvě je vždy nutné se na recepci odhlásit.
 • REZERVACE
  Rezervaci na první lekci můžete provést telefonicky na čísle 226 082 486, případně můžete napsat na e-mail zlicin@dailyfitness.cz. Při Vaší první návštěvě Vám vytvoříme na recepci účet na Vaše jméno a vytiskneme Vám Vaše rezervační údaje (jméno a heslo). Další rezervace si budete moct dělat sami pomocí našeho internetového rezervačního systému. Podmínkou vytvoření rezervace je složení rezervačního kreditu ve výši ceny jedné lekce, kterou chcete rezervovat. Další podmínky a pravidla fungování našeho rezervačního systému naleznete zde – odkaz na: https://www.dailyfitness.cz/zlicin/jak-si-rezervovat-lekce/
 • REZERVAČNÍ SYSTÉM A E-SHOP
  Následně po Vaší první návštěvě, při které proběhne evidence do systému a vyzvednete si Vaše rezervační údaje se již můžete přihlásit do internetového rezervačního systému. V případě, že si na recepci nedoplníte rezervační kredit Vám bude stržen storno poplatek, můžete bez problémů využít našeho e-shopu a doplnit si rezervační kredit z pohodlí Vašeho domova. Náš e-shop můžete navštívit kliknutím na následující odkaz: https://www.dailyfitness.cz/zlicin/e-shop/.
 • DALŠÍ VÝHODY
  slevy či volné vstupy na akce pořádané naším Fitness centrem